Wsparcie inicjatyw charytatywnych

11 sie 2015

10 sierpnia 2015 roku członkowie Rotary Club Gdańsk Sopot Gdynia podjęli decyzję o finansowym wsparciu dwóch akcji charytatywnych.

Podczas spotkania pozytywnie rozpatrzono dwa wnioski o dotacje. Pierwszy z nich pojawił się na prośbę Przewodniczącego ICC Polska – Ukraina i dotyczył wsparcia inicjatywy pomocy wakacyjnej dla dzieci z Ukrainy. Drugim przedsięwzięciem, które członkowie zdecydowali się dofinansować jest idea budowy wioski Dumre „Mała Polska” dla ofiar trzęsienia ziemi w Nepalu.

„Służba Społeczności Lokalnej” to statutowy cel Rotary Club realizowany systematycznie i sukcesywnie przez działaczy. W ramach działalności i realizacji misji członkowie klubu zrealizowali wiele projektów społecznych, humanitarnych i edukacyjnych.