XIV Charytatywny Turniej Golfowy (5.09.2015)

02 wrz 2015

5 września o godz. 9:00 w Sierra Golf Club w Pętkowicach k. Wejherowa rozpocznie się kolejny, XIV Charytatywny Turniej Golfowy Rotary Club. Cały dochód pozyskany z turnieju zostanie przeznaczony na charytatywną akcję „Zobaczyć Świat Rękami”.

Rotary Club Gdańsk-Sopot-Gdynia organizuje kolejny Charytatywny Turniej Golfowy, z którego dochód przekazany będzie na realizację głównej misji klubu, jaką jest „Służba ponad własne interesy”. W tym roku, podobnie jak podczas ubiegłych turniejów, zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na dalszą realizację projektu „Zobaczyć Świat Rękami”. Specjalne makiety budowane w ramach projektu pozwalają osobom niewidomym „zobaczyć” znane zabytki Gdańska.

Do tej pory ze zgromadzonych funduszy, darowizn oraz środków własnych członków klubu Rotary ufundowano cztery makiety prezentujące najsłynniejsze gdańskie atrakcje turystyczne. Ostatnią z nich – przedstawiającą Pomnik Poległych Stoczniowców oraz historyczne budowle w najbliższej okolicy, odsłonięto 31 sierpnia br. podczas obchodów 35. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych. Makieta znajduje się na Placu Solidarności w Gdańsku. Wcześniej rotarianie ufundowali makiety największych gdańskich zabytków tj.: Kościoła NMP, Żurawia i Ratusza Głównego Miasta.

Dzięki cyklicznym imprezom charytatywnym, takim jak nadchodzący XIV Charytatywny Turniej Golfowy, możemy realizować naszą rotariańską powinność, czyli nieść pomoc potrzebującym. Jesteśmy wdzięczni wszystkim uczestnikom organizowanych przez nas wydarzeń dobroczynnych oraz sponsorom za hojność i okazane wsparciemówi prezydent Rotary Club GSG, Andrzej Krzemiński.

Program Turnieju:

8.00 – 8.45 Rejestracja

9.00 – 9.15 Otwarcie i powitanie zawodników turnieju głównego

9.30 Start (Shotgun)

12.00 Otwarcie Akademii Golfa dla zaproszonych gości

• Pokaz produktów firmy Batycki
  • Loteria fantowa
  • Aukcje gadżetów wybitnych sportowców
  • Degustacja win włoskich

Imprezie towarzyszyć będzie występ artystki Agnieszki Babicz z zespołem muzycznym „Rama 111″.

Koszt uczestnictwa w Turnieju: 125 zł/osobę.

Wpłaty można dokonać na konto: 47 1440 1026 0000 0000 0326 2936 z dopiskiem: „Charytatywny Turniej Golfowy – Imię Nazwisko”

Link do wydarzenia na Facebooku:

www.facebook.com/events/1466441373681491

zaproszenie na turniej golfowy1_Page_1zaproszenie na turniej golfowy1_Page_1a