El Tour de Tucson – mile ku zakończeniu Polio

13 paź 2015

21 listopada 2015 roku w Arizonie, USA odbędzie się „El Tour de Tucson” – jeden z największych wyścigów rowerowych w Stanach Zjednoczonych. Zawodnicy pokonają dystans 104 mil (167,37 km), a do udziału w wyścigu zgłosiło się ponad 9 000 uczestników. Wśród nich są Rotarianie, którzy mają jeden cel: zebrać pieniądze na walkę z Polio.

John Hewko – Generalny Sekretarz Rotary International, wraz z zespołem Rotarian zmierzą się z długim dystansem „Tour de Tuscon”, aby pozyskać fundusze na kontynuację projektu „End Polio Now” (przeczytaj). Celem Zespołu Rotary jest uzbieranie 3,4 mln.USA, które natomiast zostaną potrojone przez Fundację Billa i Melindy Gatesów (Bill & Melinda Gates Foundation). Pomimo bariery, jaką stanowi ocean każdy z nas może wesprzeć akcję „Ride to End Polio” oraz szczytny cel tym samym kontynuując misję Klubu i powinność każdego Rotarianina. Nie musimy lecieć do Arizony – wystarczy między 14 a 21 listopada odwiedzić lokalną lub prywatną siłownię i jeździć na rowerze stacjonarnym. Więcej informacji znajdziecie TU.

Kibicujemy wszystkim zawodnikom!

Zbieraj mile i pomóż zakończyć Polio. Zarejestruj się lub grupę TUTAJ.

Poznaj Rotary Team

Przeczytaj więcej o akcji i o wyścigu.

TheRotaryFoundation