XV Charytatywny Turniej Golfowy Rotary

11 sie 2016

KLUB ROTARY GDAŃSK-SOPOT-GDYNIA

serdecznie zaprasza do udziału w

XV Charytatywnym Turnieju Golfowym Rotary

27 sierpnia 2016 r.

Sierra Golf Club w Pętkowicach k.Wejherowa

Jest to niezwykłe, unikalne wydarzenie podczas którego spotykają się osoby wrażliwe na los innego człowieka, człowieka, któremu zabrakło szczęścia w życiu, który cierpi ból, czy też  niedostatek nie z własnej przyczyny. Jest to okazja, aby podzielić się swoją wrażliwością, dziękując w ten sposób opatrzności, że to my mamy to szczęście i przywilej, aby pomagać innym.

Program:

8.00 – 8.45 Rejestracja

9.00 – 9.15 Otwarcie i powitanie zawodników turnieju głównego

9.30 Start (Shotgun)

12.00 Otwarcie Akademii Golfa oraz część artystyczna dla zaproszonych gości

• Loteria fantowa
  • Aukcje obrazów wybitnych artystów
  • Występ akordeonisty – stypendysty Rotary Club Gdańsk-Sopot-Gdynia

Imprezie towarzyszy występ znakomitej artystki scen muzycznych Pani Agnieszki Babicz, a część sportową poprowadzi znany dziennikarz sportowy Mariusz Machnikowski.

Dochód z aukcji i loterii fantowej przeznaczymy na sfinansowanie makiet w ramach projektu „Pomóżmy zobaczyć świat rękoma”, jak też inną pomoc dla osób poszkodowanych przez los.

Koszt zaproszenia: 125 zł.

W przypadku braku możliwości udziału w tym charytatywnym, unikalnym wydarzeniu będziemy wdzięczni za wpłatę jakiejkolwiek kwoty na konto Rotary Klub Gdańsk Sopot Gdynia, nr rachunku:

47 1440 1026 0000 0000 0326 2936 z dopiskiem „Charytatywny Turniej Golfowy – Imię Nazwisko”