„Drzwi Do Kariery” zostały otwarte!

07 wrz 2016

W niedzielę 26 czerwca w Centrum Riviera w Gdyni odbył się finał programu stypendialnego „Drzwi Do Kariery”. Centrum Riviera, 2Pi Group i Klub Rotary Gdańsk-Sopot- Gdynia jako organizatorzy i współorganizatorzy zaprezentowali sylwetki pięciu laureatów.

Komisja programu spośród wszystkich zainteresowanych wyłoniła pięciu finalistów. Każdy z nich posiada inny talent, ale łączy ich jedno – pasja i zamiłowanie do tego, czym się zajmują. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Wojciech, który na co dzień jest technikiem informatyki, marzącym o kursie komputerowym w formie certyfikowanej przez Microsoft; Kacper, który od najmłodszych lat pasjonuje się fotografią, a do rozwijania swojej pasji potrzebuje aparatu; Adam – utalentowany skrzypek, którego marzeniem jest udoskonalanie swojej gry na warsztatach w Berlinie i Krakowie pod okiem znanego i cenionego prof. Yaira Klessa. Jury doceniło i nagrodziło również młodych sportowców: Julię, trenującą podnoszenie ciężarów, która potrzebuje profesjonalnego obuwia oraz Tomka, który od kilkunastu lat trenuje judo i marzy o wyjeździe na obóz sportowy „1st International Judo Training Camp w Gruzji”. Tomek nie mógł uczestniczyć w gali rozdania nagród, ponieważ przebywał na zgrupowaniu sportowym.

Na uczestników wydarzenia czekały także dodatkowe atrakcje. Podczas finału programu odbył się II Przegląd Piosenki Młodzieżowej „Gdynia Uśmiechnięta” oraz zbiórka pieniędzy na Hospicjum „Bursztynowa Przystań”.

Akcja została wsparta patronatem honorowym Wojewody Pomorskiego, Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Gdyni. Wsparcie dla inicjatywy okazały także firma Porta, Ziaja, Stowarzyszenie Trefl Pomorze, Fundusz Inicjowania Rozwoju, Fundacja Integralia.

Program został objęty patronat medialnym Dziennika Bałtyckiego, Kuriera Gdyńskiego, trojmiasto.pl oraz Radia Gdańsk.

Final-3 Final-2 Final-1pofinale