Informacje z życia klubu

Wizyta Gubernatora dystryktu 2231Krzysztofa Kopyciyńskiego w naszm klubie

Wizyta Gubernatora dystryktu 2231Krzysztofa Kopyciyńskiego w naszm klubie
10 Lut 2017

W dniu 9 lutego gościliśmy w naszym Klubie Rotary kolegę Krzysztofa Kopycińskiego, Gubernatora naszego dystryktu. Zapoznaliśmy gubernatora z naszymi projektami takimi, jak m.in. „zobaczyć świat rękoma” dedykowanego dla osób niewidomych. W ramach tego projektu wybudowaliśmy m.in. takie makiety jak Żuraw Gdański, Bazylika Mariacka, Ratusz Głównego Miasta w Gdańsku, ORP Błyskawica. Także zapoznaliśmy Gubernatora z pomocą dla utalentowanej młodzieży, która otrzymała stypendia w ramach projektu „Drzwi do kariery”. Mówiliśmy o naszej pomocy dla Hospicjum Pomorze Dzieciom, czy konkursie im. M. Dominiak  na najlepszego biologa ze szkoły średniej na Pomorzu. Mówiliśmy o świątecznych paczkach dla dzieci polonii z obwodu kaliningradzkiego, czy też studentów polonijnych z uniwersytetu medycznego w Grodnie odbywających praktykę lekarską w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Zainteresowaliśmy także naszymi imprezami charytatywnymi, takimi jak turniej golfowy, doroczny bal charytatywny oraz wieloma innymi naszymi akcjami niosącym pomoc tym wszystkim, którzy jej potrzebują, a która przynosi ulgę w cierpieniu, łagodzi ból, przywraca nadzieję i wiarę w dobroć ludzkich serc.

 

Wizyta Gubernatora