Informacje z życia klubu

Goście z Nigerii na spotkaniu naszego Klubu Rotary

Goście z Nigerii na spotkaniu naszego Klubu Rotary
04 Kwi 2017

W poniedziałek, 3 kwietnia odwiedzili nas  goście z Nigerii. Były to osoby promujące niewystarczająco znaną nam Nigerię. Były to osoby zachęcające na nawiązywania relacji gospodarczych pomiędzy Polską a Nigerią.  Interesująco opowiadali o Afryce, zaletach Nigerii, tak interesująco mówili, że na ten czas myślami przenieśliśmy się do tego kraju. Zapoznawali nas z gospodarką i  kulturą Nigerii, możliwościami współpracy i mówili o wielu jeszcze innych sprawach związanych z tym krajem, że od tej chwili już inaczej będziemy patrzyli na niedoceniany potencjał Nigerii. Nasi Koledzy Rotarianie byli bardzo aktywni podczas tego spotkania. Nieomalże wszyscy konwersowali z gośćmi z Nigerii w języku angielskim, a co najważniejsze obie strony siebie rozumiały.

 

Nigeria 1 Nigeria 2 Nigeria 3