ROTARIANIE Z TRONDHEIM w GDAŃSKU

30 cze 2018

W dniu 29 czerwca Członkowie ROTARY  CLUB z Trondheim spotkali się Past Prezydentem RC Gdańsk Sopot Gdynia. Znakomitym Koleżankom i Kolegom  z Norwegii przewodniczył Prezydent tego Klubu,  Kolega Krzysztof Orleański. Podczas spotkania Rotarianie opowiedzieli o swoich klubach,  doświadczeniach w prowadzonej działalności charytatywnej. Koleżanki i Koledzy z RC Trondheim zwiedzając Gdańsk zrobili sobie także zdjęcie na tle makiety zabytkowego Żurawia, wykonanej przez nasz Rotary Klub w ramach projektu „zobaczyć świat rękoma”, dedykowanego dla osób niewidzących. Projekt ten na tyle się spodobał naszym Koleżankom i Kolegom z RC Trondheim, że powstał pomysł, aby makietę zabytkowego obiektu z Trondheim posadowić w Gdańsku, zaś makietę zabytku gdańskiego posadowić w Trondheim. Być może będzie to pierwszy krok także do innych, wspólnych projektów charytatywnych. Nie muszę  dodawać, że atmosfera spotkania była niezwykle ciepła, przyjazna, jak to tylko dane jest dla najlepszych Przyjaciół. Tusen takk za zaproszenie oraz to spotkanie zarówno w imieniu własnym oraz całego RC Gdańsk Sopot Gdynia.

Relacja zdjęciowa z tego wydarzenia na naszym facebooku.