Informacje z życia klubu

ROTARY EXCHANGE PROGRAM

ROTARY EXCHANGE  PROGRAM
23 wrz 2022

Każdego roku ponad 9.000 studentów dołącza do Rotary Exchange Programs w ponad 100 krajach. Program z roku na rok jest coraz lepszy i bardziej profesjonalny, co jest efektem m.in. międzynarodowych spotkań oficerami wymiany młodzieżowej i wspólne tworzenie sieci podczas dorocznej konferencji EEMA. Jednym z tych wspaniałych Oficerów jest nasz kolega klubowy Dominik Lis. W tym roku spotkanie odbyło się w dniach 9/11 września w malowniczej miejscowości Como we Włoszech. W konferencji brało udział około 200 oficerów wymiany młodzieżowej z 36 krajów, Australia, Austria, Argentyna, Belgia, Brazylia, Kanada, Kolumbia, Chorwacja, Czechy, Dania, Egipt, Finlandia, Francja, Niemcy, Węgry, Islandia, Indie, Indonezja, Izrael, Włochy, Litwa, Meksyk, Holandia, Norwegia, Polska, Rumunia , Słowacja, RPA, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Tajlandia, Turcja, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone. Z D2231 było 8 oficerów wymiany Rotary. Jednym z reprezentantów był właśnie nasz klubowicz Dominik Lis pełniący w dystrykcie funkcję korespondenta z Tajwanem.

Z radością i zaangażowaniem uczestnicy brali udział w grupowych warsztatach i szkoleniach służących poszerzeniu wiedzy, wymianie doświadczeń, znajdowaniu rozwiązań, a także zwiększeniu sieci pozytywnych kontaktów w budowaniu efektywnych i bezpiecznych następujących programów młodzieżowych :

Short Term Exchange , Long Term Exchange, New Generations Service Exchange, Rotary Youth Leadership Awards.

W celu szczegółowego poznania Rotary Exchange Programs proszę o odwiedzenie strony internetowej www.wymiana.rotary.org.pl

Lub kontakt z Dominik Lis pod adresem d.lis@rotary.org.pl

Dominiku, Wielkie Gratulacje . To co robisz dla Rotary Club jest wspaniałe!