Rotary Club Gdańsk-Sopot-Gdynia

Członkowie

ZARZĄD i OFICEROWIE KLUBU

KRZYSZTOF BALCERZAK – PREZYDENT

Szymon Faliszewski – vice prezydent

Maciej Wamiewski – past prezydent

Krzysztof Dolny – prezydent elekt

Stanisław Wojtysiak – sekretarz

Adam Mierosławski – skarbnik

Bolesław Kościukiewicz – członek zarządu

Zbigniew Borkowski – członek zarządu

 

 

Aktualny skład członkowski Klubu

 

  1. Ryszard ANKIEWICZ (2000)

Building Engineering

  1. Tomasz BALCEROWSKI (2006)

Civil & Environmental Engineering

  1. Krzysztof BALCERZAK (1998)

Business Education

  1. Zbigniew BORKOWSKI (1998)

Heat Engineering

  1. Sławomir CHMIEL (2002)

Business Consultancy,

  1. Krzysztof DOLNY (2014)

Sanitary Engineer

  1. Grzegorz DOLNY (2015)

Corporate Executive,

  1. Piotr DOMINIAK (1990)

Prof. of Economics,

  1. Michał DUDZIAK (2003)

Business advisory

  1. Dariusz DZIEDZIUL
  2. Szymon FALISZEWSKI
  3. Sławomir GIEROŃ
  4. Zbigniew GRUCA (1993)

General, Gastro Surgery

  1. Marek KAMIŃSKI (2000)

Telecommunication

  1. Zdzisław KOREJWO (2008)

Bridge construction engineer

  1. Ryszard KORMAŃSKI (2007)

Electric Engineer

  1. Maciej KOSYCARZ (2011)

Photographer

  1. Bolesław KOŚCIUKIEWICZ (1991)

Economy expert

  1. Jacek KUCHARSKI (1995)

Archeology

  1. Wacław LASZKIEWICZ (2008)

Coach

  1. Dominik LIS (2013)

Corporate sales professional

  1. Piotr LIS (2008)

Notary public

  1. Krzysztof MADAJEWSKI (1998)

Electric Eng.

  1. Jerzy MELLOCH (1990)

Business Management

  1. Leszek MIAZGA (2014)

Marketing & Public Relations

  1. Adam MIEROSŁAWSKI (2014)

Restaurant owner

  1. Jerzy NITKA (2000)

Medicine (doctor psychiatrist)

  1. Ryszard POPŁAWSKI (96)

Gas Engineering

  1. Janusz RÓŻALSKI (2006)

Community Services

  1. Wojciech RYBOWSKI (1993)

Business education

  1. Ireneusz STANKIEWICZ (1998)

Economist

  1. Wojciech STRZELECKI (1991)

Artist (painter)

  1. Adam UBERTOWSKI (2015)

Sociologist

  1. Maciej WANIEWSKI (2010)

Landscape/road architect

  1. Stanisław WILGOCKI (1996)

Food technology

  1. Janusz WIŚNIEWSKI (1992)

Tailoring

  1. Stanisław WOJTYSIAK (1997)

Ship equipment

  1. Jacek WRONA (2015)

Notary public

  1. Jan ZACHAREWICZ (2012)

Business consultant

  1. Rafał ZAWADZKI (2010)

Industrial Engineer

  1. Sławomir ŻYGOWSKI (2008)

Banking